Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice Plus” nr 4 (82) zima 2023

W NUMERZE:

Tematem numeru jest KIBICOWSKA SZWECJA. Od dość dawna budzi zaciekawienie stylem kibicowskim nie do końca kojarzącym się z zimnymi Wikingami, a bardziej z barwnym i rozśpiewanym południem. Szwedzi zaskakująco dobrze zaadoptowali u siebie prawdziwy styl ultras, podkręcony dobrą organizacją, jak to u ludów północy. Nam w redakcji jakoś nigdy nie było tam po drodze, ale to się w końcu zmieniło, a efektem dłuższego pobytu jednego z nas na szwedzkiej ziemi jest konkretny artykuł „Kibicowska Szwecja” – temat numeru. Gorąco polecamy!

150. DERBY SARAJEWA – reportaż z jubileuszowych derbów stolicy Bośni i Hercegowiny, na których dodatkowo ekipa Horde Zla świętowała rocznicę swojego powstania. Był to najlepszych mecz, jaki do tej pory mieliśmy okazję zaliczyć w tym kraju – nasi stali czytelnicy doskonale wiedzą, jak wiele znaczy ta rekomendacja! Fotki z tego meczu zdobią też obie okładki numeru – przednią i tylną.

KAMPANIA PAŹDZIERNIKOWA to zbiorczy reportaż z wyprawy redakcyjnej do Włoch. Po raz drugi w tym roku eksplorujemy stadiony regionu Kampanii, od Serie A do Serie D, próbując zrozumieć istotę włoskiego ruchu ultras. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć pięć ciekawych spotkań: derby CASERTANA-JUVE STABIA, FOGGIA-BENEVENTO, PALMESE-FASANO, NAPOLI-AC MILAN oraz BENEVENTO-POTENZA.

FRANCUSKA PRZYGODA jest zbiorem relacji i masy ciekawostek z kilkumiesięcznego pobytu jednego z naszych redaktorów w regionie Bretanii. Wszystko zostało ujęte w ramach meczów STADE RENNAIS-MACCABI HAJFA, FC NANTES-FC LORIENT, STADE RENNAIS-FC NANTES, VILLAREAL CF-STADE RENNAIS, STADE RENNAIS-PARIS SAINT GERMAIN oraz FC LORIENT-STADE RENNAIS.

FC SION-FC BADEN, FC THUN-FC AARAU, LAUSANNE SPORT-FC ZURICH, XAMAX NEUCHATEL-FC SION i SERVETTE GENEWA-LAUSANNE SPORT to 5 reportaży z ligi szwajcarskiej, obrazujących tą bardzo ciekawą, a z pewnością niedocenianą scenę ultras w Europie!

ND PRIMORJE AJDOVSCINA-ND GORICA jest naszym redakcyjnym reportażem z derbów regionu Primorska w II lidze Słowenii. Być może część z Was kojarzy gospodarzy z meczów z Wisłą Kraków w Pucharze UEFA ponad 20 lat temu, jednak dla większości zapewne te kluby i te derby są kompletną zagadką. Odkryjcie je razem z nami!

LIVORNO – OSTOJA WŁOSKIEGO KOMUNIZMU to artykuł przybliżający tą niezwykle charakterystyczną ekipę, w naszym cyklu Gruppo Tifosi.

PONADTO W NUMERZE:

Zagraniczny flash” – obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy.

Galeria fotek.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i zdjęć, w cenie 14,90 zł!

JAK ZAMÓWIĆ WYSYŁKOWO?

Aby zamówić, wyślij przelew na 14,90 zł na konto redakcji w Banku Santander: 92 1090 2705 0000 0001 5384 0292 (TMK, Bełchatów). Cena zawiera koszty wysyłki listem ekonomicznym.

Tytuł przelewu: „TMK PLUS NR 82, adres wysyłki: (…)”

Więcej informacji na tomykibice.pl w zakładce Prenumerata.

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...