Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice Plus” nr 4 (78) zima 2022

W NUMERZE:

Głównym tematem zimowego wydania „TMK Plus” jest holenderska scena kibicowska. Przede wszystkim znajdziecie w nim artykuł „KIBICOWSKIE NIDERLANDY”, w którym na aż 26 stronach przybliżamy kilkadziesiąt tamtejszych ekip. Poznajcie razem z nami tą jakże niedocenianą scenę ultras i hooligans!

Pozostając w temacie kraju tulipanów, polecamy Wam obszerny wywiad z kibicami RODY KERKRADE, którzy zaskakująco mocno przypominają polską ekipę kibicowską. Fotka ich oprawy z motywem górniczym zdobi okładkę tego numeru „Plusa”, jednak rozmowę przeprowadziliśmy z przedstawicielami starszego pokolenia chuliganów Rody, w związku z czym rozmawialiśmy głównie o tematyce chuligańskiej.

W numerze jak zawsze znajdziecie również nasze redakcyjne reportaże meczowe. Tym razem zrelacjonowaliśmy dla Was takie mecze jak:

BOHEMIANS PRAGA-SLAVIA PRAGA (derby czeskiej stolicy na klimatycznym stadionie Ďolíček to tak naprawdę pretekst do opowieści i przemyśleń na temat nietypowego klubu i kibiców, czyli praskich „Kangurów”)

HAJDUK SPLIT-DINAMO ZAGRZEB (chorwacki klasyk tym razem w nietypowej iluminacji w postaci dziesiątek spalonych zdobyczy flagowych. Dawno nie było tak gorąco na Poljudzie!)

ONCE CALDAS MANIZALES-ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (mniej znany, ale bardzo atrakcyjny klasyk ligi kolumbijskiej w relacji współpracownika „TMK Plus”)

FC POMPEI-ISCHIA CALCIO (klimatyczny mecz z włoskiej „okręgówki” to pierwszy z cyklu reportaży z włoskiej Kampanii – w kolejnych numerach spodziewajcie się znacznie więcej relacji z tego fascynującego kibicowsko zakątka włoskiego buta)

WILLEM II TILBURG-FC DEN BOSCH (emocjonujące derby Brabancji Północnej z grubą awanturą na trybunach)

SC HEERENVEEN- SC CAMBUUR (ciekawe derby Fryzji – prowincji w północnej Holandii)

PONADTO W NUMERZE:

Zagraniczny flash” – obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy.

Galeria fotek.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i zdjęć, w cenie 14,90 zł!

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...