Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice Plus” nr 4 (62) zima 2018

Obszerne autorskie reportaże pełne unikatowych fotek, ciekawy i obszerny wywiad oraz inne artykuły – wszystko to wypełnia łamy 62. numeru magazynu!

Trzon tego numeru Plusa tworzą obszerne i nigdzie indziej nie publikowane reportaże z następujących meczów:

AEK Ateny – Ajax Amsterdam

Ferencvaros Budapeszt – Ujpest Budapeszt

SSC Napoli – Crvena Zvezda

Partizan – Crvena Zvezda – „Grobowe derby”

Galatasaray Stambuł – Fenerbahce Stambuł

FK Jablonec – Dynamo Kijów

Teteks Tetowo – KF Struga – „30 lat Vojvodi”

Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb

Mura Murska Sobota – NK Maribor

Z wizytą pod Akropolem (reportaż z meczów w aglomeracji ateńskiej)

Mocnym punktem numeru jest wywiad z ukraińską ekipą działającą „na wygnaniu”, czyli Szachtarem Donieck. Jak można się domyślić już po rzucie oka na okładkę – będzie kontrowersyjnie i nie tylko o kibicowaniu! Jak sobie obecnie radzą donieccy „Górnicy” na kibicowskim szlaku, jak w praktyce wygląda rozejm między fanatykami w całym kraju, czy to prawda, że Ukraina jest dziś państwem bezprawia i czy fanatycy Szachtara planują powrót do Donbasu? Czytajcie w naszym wyjątkowym wywiadzie!

Pamiętacie jeszcze „Zagraniczny Przegląd Wydarzeń”?Ten dział znany czytelnikom pierwszych numerów „Plusa” powraca pod nazwą „Zagraniczny flash”! Obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy na pewno przypadnie Wam do gustu!

HORDE ZLA – sekcje i fan-cluby” – przedstawienie miast i regionów Bośni i Hercegowiny pod kątem fanów FK Sarajevo, wraz ze strukturą podgrup znanej również w naszym kraju bandy Horde Zla. Artykuł napisany jest z perspektywy zgodowicza tej ekipy – kibica Dynamo Drezno i został wzbogacony przed nas o obszerniejszy opis stolicy Bośni, jej historię oraz inne fakty. Nie ukrywamy, że tym sposobem przemycamy do naszego magazynu trochę ogólniejszych treści na temat naszego ulubionego celu wypraw. W końcu w życiu liczy się nie tylko football 😉

Czechy pod lupą TMK” czyli wszystko, co ciekawego dzieje się w ruchu kibicowskim za południową granicą, wraz z kompletem liczb wyjazdowych i fotek z najlepszych meczów.

TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...