Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice Plus” nr 3 (81) jesień 2023

W NUMERZE:

BAD BLUE BOYS W ATENACH to artykuł podsumowujący wszystkie okoliczności i skutki głośnej awantury w stolicy Grecji pomiędzy ekipami Dinama Zagrzeb i AEK-u Ateny.

JUBILEUSZOWE VLEPKI wpięte na rozkładówce to gratisowy dodatek do tego numeru „TMK+” dla wszystkich czytelników z okazji 20-lecia naszego magazynu!

LUDZIE TMK PLUS” to seria 9 wywiadów z najbliższymi współpracownikami i współtwórcami magazynu, przeprowadzona z okazji naszego jubileuszu. Będziecie mieli okazję bliżej poznać osoby, których relacje i fotki widujecie na naszych łamach od lat!

DZIKA LIGA WATERPOLO to połączenie reportażu i artykułu przybliżającego pokrótce ciekawostkę z obrzeży ruchu ultras – fanów aktywnie kibicujących dzikim drużynom piłki wodnej, podczas letnich rozgrywek na plażach w Dubrowniku, których tradycja sięga ponad 80 lat!

MILLWALL – POSTRACH Z THE DEN – historia chuliganów Millwall, w której rozprawiamy się z faktami i mitami krążącymi na temat tej owianej złą sławą ekipy. Tekst wzbogacony jest dwoma reportażami z najsłynniejszych zamieszek stadionowych w dziejach tego klubu.

ASTON VILLA HARD CORE i ZULU WARRIORS BIRMINGHAM CITY to przybliżenie dwóch derbowych rywali z jednego z największych miast Anglii, gdzie rywalizacja kibicowska toczy się na co dzień, a nie tylko przy okazji miejskich derbów.

REPORTAŻE:

Zbiorczy reportaż BAŁKANY W EUROPIE zawiera nasze redakcyjne relacje z czterech ciekawych meczów bałkańskich drużyn w europejskich pucharach – ŽELJEZNIČAR SARAJEWO-DYNAMO MIŃSK, BORAC BANJA LUKA-AUSTRIA WIEDEŃ, HAJDUK SPLIT-PAOK SALONIKI oraz ZRINJSKI MOSTAR-LASK LINZ.

DJURGARDENS-AIK to obszerna relacja z bardzo ciekawych derbów Sztokholmu, z pochodem, oprawami i awanturą na trybunach. Reportaż daje dobre wyobrażenie na temat rozkładu sił w stolicy Szwecji!

SIRIUS UPPSALA-IFK GOETEBORG to kolejny reportaż z ligi szwedzkiej, z miasta będącego wieki temu „Mekką” Wikingów, a dziś próbującego swoich sił na scenie kibicowskiej.

1.FC SLOVACKO-FC ZLIN to nasz redakcyjny reportaż z meczu derbowego na czeskich Morawach, pomiędzy ekipami o zupełnie odmiennym stylu i specyfice.

LAUSANNE SPORT-GRASSHOPPER ZURICH, FC SION-FC AARAU, VEVEY SPORTS-LAUSANNE SPORTS i GRASSHOPPER ZURICH-FC BASEL to 4 reportaże z ligi szwajcarskiej, obrazujące tą bardzo ciekawą, a z pewnością niedocenianą scenę kibicowską w Europie!

PONADTO W NUMERZE:

Zagraniczny flash” – obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy.

Galeria fotek.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i zdjęć, w cenie 14,90 zł!

JAK ZAMÓWIĆ WYSYŁKOWO?

Aby zamówić, wyślij przelew na 14,90 zł na konto redakcji w Banku Santander: 92 1090 2705 0000 0001 5384 0292 (TMK, Bełchatów). Cena zawiera koszty wysyłki listem ekonomicznym.

Tytuł przelewu: „TMK PLUS NR 81, adres wysyłki: (…)”

Więcej informacji na tomykibice.pl w zakładce Prenumerata.

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...