Znajdź nas na facebooku

“To My Kibice Plus” nr 3 (65) jesień 2019

Do salonów Empik właśnie wjeżdża jesienne wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”! Obszerne autorskie reportaże, wywiady oraz inne artykuły – sprawdź, co wypełnia łamy 65. numeru magazynu!

W NUMERZE:

Čkembari Bitola – historia czołowej ekipy z Macedonii to najszerszy artykuł w tym numerze. Obszernie napisana, bogata w ciekawostki, uzupełniona starannie wyselekcjonowanymi zdjęciami z lat 1985 – 2019, oddaje pełny obraz ruchu kibicowskiego na południowych Bałkanach.

Serbskie mniejsze kluby to kolejny artykuł o kibicach na południu Europy, który udowadnia, że Serbia to nie tylko Crvena Zvezda i Partizan, a patriotyzm lokalny na trybunach na prowincji wciąż ma swoich wiernych wyznawców. 15 ekip z fotkami i krótką charakterystyką każdej z nich, przedstawione przez nie same specjalnie dla „TMK Plus”.

Jak lato w Europie, to oczywiście europejskie puchary z dużą liczbą ciekawych kibicowsko ekip. Mamy dla Was nasze autorskie reportaże z meczów MFK Rużomberok-Levski Sofia, Dinamo Zagrzeb-Ferencvaros Budapeszt oraz Ferencvaros Budapeszt-Dinamo Zagrzeb.

Derby!!! Na dźwięk tego słowa mocniej bije serce każdego kibica. Sprawdziliśmy, jak przebiegały emocjonujące pojedynki derbowe w Słowenii (Olimpija-Maribor), Bośni (Zrinjski Mostar-Veleż Mostar) oraz w Czechach (Slezsky Opava-Banik Ostrava i FC Slovacko-FC Zlin). Szczególnie derby czeskiego Śląska w Opawie powinny wzbudzić zainteresowanie czytelników, ze względu na zgody gospodarzy i gości z polskimi ekipami!

Polecamy również obszerną relację z meczu St. Pauli-MSV Duisburg, pełną ciekawych spostrzeżeń kibicowsko-obyczajowych, ze świata trybun jakże innego od tego, co znamy na polskich stadionach. Jeśli lubisz czytać o klimatach kibicowskich ze światopoglądowej perspektywy, ten reportaż przypadnie ci do gustu!

W numerze także wywiady z ekipami ze wschodu Europy – Ultra Boys (Zimbru Kiszyniów) oraz Goodfellas (FK Baranowicze/Białoruś). Dlaczego reżim Łukaszenki uwziął się na kibiców i jak w takich warunkach wygląda realizacja stadionowej pasji? Jak w Kiszyniowie dogadują się etniczni Rumuni i Rosjanie i czy są za połączeniem Mołdawii z Rumunią? Pytaliśmy nie tylko o sprawy czysto kibicowskie!

Po raz kolejny na łamach „Plusa” gości „Zagraniczny flash”! Obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy na pewno przypadnie Wam do gustu!

Te numer „Plusa” zamykają „Czechy pod lupą TMK+” czyli wszystko, co ciekawego dzieje się w ruchu kibicowskim za południową granicą, wraz z kompletem liczb wyjazdowych i fotek z najlepszych meczów.

TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!


 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...