Znajdź nas na facebooku

“To My Kibice Plus” nr 2 (64) lato 2019

Za 3-4 dni do salonów Empik wjeżdża letnie wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”! Obszerne autorskie reportaże oraz inne artykuły – sprawdź, co wypełnia łamy 64. numeru magazynu i dlaczego jest to numer wyjątkowy?

Trzon tego numeru Plusa tworzy bardzo obszerny reportaż CHILE I ARGENTYNA 2019 z jednej z największych wypraw, jaka przydarzyła się na kibicowsko-reporterskim szlaku redakcji „TMK Plus”. Mowa o dwu i pół tygodniowym wojażu po Ameryce Południowej, w trakcie którego zaliczyliśmy aż 14 meczów! Wszystkie zostały zrelacjonowane na łamach tego numeru „Plusa”, a dodatkowo w naszym reportażu zawarliśmy masę spostrzeżeń, ciekawostek, jak również praktycznych informacji dla tych z Was, którzy planują meczowy wypad do kolebki latynoskiego fanatyzmu piłkarskiego, jakim bez wątpienia jest Argentyna. Wiemy, że są wśród Was takie osoby i wierzymy, że w podróży towarzyszyć będzie Wam ten numer naszego pisemka. Reportaż ten zajmuje aż 34 stronice, czyli dokładnie połowę objętości magazynu! Znajdziesz w nim relacje z meczów domowych takich klubów jak Colo Colo, Boca Juniors, River Plate, San Lorenzo, Racing Club, Huracan, Universidad Catolica i wielu innych!

W numerze znajdziesz też inne reportaże – wszystkie z obszernymi, nigdzie wcześniej nie publikowanymi relacjami i autorskimi fotkami:

  • Derby Czeskiego Śląska Banik Ostrava-SFC Opava.
  • Gorący mecz reprezentacji Słowacja-Węgry.
  • Vojvodina Nowy Sad-Cukaricki Belgrad (obchody 30 lecia Firmy Novi Sad!).
  • Finał Pucharu Słowacji Spartak Trnava-MSK Zilina.
  • TSC Backa Topola-Radnicki Kragujevac – wizyta u węgierskiej ekipy na serbskiej ziemi.
  • Tikves Kavadarci-Vardar Negotino – mało znane, ale bardzo ciekawe derby w II lidze macedońskiej.

Po raz kolejny na łamach „Plusa” gości „Zagraniczny flash”! Obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy na pewno przypadnie Wam do gustu!

Czechy pod lupą TMK+” czyli wszystko, co ciekawego dzieje się w ruchu kibicowskim za południową granicą, wraz z kompletem liczb wyjazdowych i fotek z najlepszych meczów.

TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...