Znajdź nas na facebooku

“To My Kibice Plus” nr 2 (60) lato 2018

W numerze:

Wywiad z aktywnym kibicem Dynama Kijów z grupy „White Boys Club”. Rozmawiamy o organizacji kibicowskiej na trybunach kijowskiego klubu, podziałach na specjalizacje, wyjazdach, układach z Hutnikiem Kraków i o opiniach na temat polskiej sceny.

Drugi wywiad tego numeru to mała, ale charakterystyczna ekipka MTK Budapeszt. Ile jest prawdy w tym, że fani MTK są autentycznymi Żydami? Jak egzystuje się w tak małej grupie w stolicy Węgier, u boku potężnych ekip? Nasza rozmowa rozwiewa wszystkie te wątpliwości i wyjaśnia pytania.

Irlandia i jej scena kibicowska” to artykuł, przybliżający w skrócie profil kilkunastu aktywnie działających w tym kraju ekip. Uzupełnieniem tej prezentacji jest reportaż z derbów Bohemians Dublin-Shamrock Rovers.

Duma Alzacji – historia kibiców Racingu Strasburg” to obszerny tekst przedstawiający dzieje ekipy kibicowskiej z francusko-niemieckiego pogranicza, która od lat tworzy solidny punkt na mapie francuskich ekip ultras. Artykuł ubarwiają liczne fotki kiboli ze Strasburga.

Europejskie grillowanie 2017/2018 – umawiane spotkania na ubitej ziemi zyskują coraz większą popularność w całej Europie, zwłaszcza zachodniej. Prezentujemy podsumowanie ciekawszych walk minionego sezonu z całego kontynentu!

Co słychać w Macedonii?” to reportaż redakcyjny z wizyty w tym bałkańskim kraju, zawierajacy relacje z meczów, najnowsze wieści oraz narastające problemy narodowościowe Macedończyków. Przyglądamy się też ekipom Albańskim egzystującym w tym kraju.

Ponadto w numerze reportaże z następujących meczów:

Crvena Zvezda Belgrad-FK Vożdovac Belgrad (feta mistrzowska)

Banik Ostrava-Zbrojovka Brno

Budućnost Podgorica-Sutjeska Niksić

MFK Rużomberok-Slovan Bratysława (finał Pucharu Słowacji)

TSV 1860 Monachium-FC Saarsbrucken

Celta Vigo-Deportivo La Coruna

Celik Zenica-Borac Banja Luka

Z wizytą w Ziemi Świętej” (Beitar Jerozolima-Hapoel Acre, Maccabi Netanya-Hapoel Ashkelon)

68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...