Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice Plus” nr 1 (83) wiosna 2024

W NUMERZE:

To wydanie „Plusa” jest wyjątkowe w swojej różnorodności, nie tylko pod względem geograficznym, ale i tematycznym. Najwięcej miejsca zajmują materiały z Włoch, zgrupowane w dwóch dużych artykułach redakcyjnych – TRIO ITALIANO oraz NA KRAŃCACH KIBICOWSKIEGO BUTA, zawierających obszerne reportaże z ośmiu meczów od Serie A do Serie D, uzupełnione o ciekawostki i informacje o odwiedzanych miastach i grupach ultras. Na rozkładzie takie ekipy jak Lecce, Taranto, Paganese, Nocerina i Catanzaro – będzie o czym poczytać!

Jednym z najciekawszych artykułów wiosennego numeru jest bez wątpienia tekst CHULIGAŃSKA BRAZYLIA. Twardy jak na Amerykę Południową styl chuligański, z „interesami”, treningami, koalicjami – skąd my to znamy? Po lekturze na pewno zmienicie spojrzenie na kibiców z Kraju samby i kawy!

ROSYJSCY KIBICE NA WOJNIE to artykuł napisany przez kibica z Rosji specjalnie dla „TMK Plus”, przybliżający działalność jednostek wojskowych zrzeszających głównie kiboli piłkarskich. Jak to się stało, że rosyjscy kibice i rosyjska dyktatura znaleźli wspólny język i dlaczego dziś dla wielu fanatyków piłkarskich, wojna z Ukrainą i sprzeciw wobec Zachodu stały się dziełem życia?

KORESPONDENCJA Z FRONTU to drugi artykuł o tej niezwykle poważnej i ciężkiej jak na kibicowskie pisemko tematyce. Fanatycy siedmiu ukraińskich klubów relacjonują specjalnie dla „TMK Plus” działania członków swoich ekip na wojnie i przesyłają ciekawe, unikatowe zdjęcia z frontu z kibicowskimi akcentami.

BRIGADE LOIRE vs WALDEMAR KITA to obszernie opisana walka fanatyków francuskiego klubu FC Nantes z polskim właścicielem swojego klubu, pełna radykalnych kroków i zwrotów akcji. Kibice walczą o przywrócenie klubowi godności już od kilku lat.

INFERNO ÖRGRYTE STORY to historia fanatyków najstarszego klubu w Szwecji, założonego w 1887 roku! Piłkarsko dominował ponad 120 lat temu, gdy futbol zawitał na skandynawską ziemię. Dziś gra w II lidze, a kibice są obecnie trzecią siłą kibicowską w Göteborgu. Przy klubie zostali wierni fanatycy z główną grupą Inferno Örgryte 2005 na czele. Pomimo wielu trudności, prezentuje ona prawdziwą mentalność ultra. Zapraszamy do zapoznania się z historią grupy i przy okazji klubu!

PONADTO W NUMERZE:

Reportaże z takich meczów jak: BOAVISTA PORTO-FC PORTO, ANORTHOSIS FAMAGUSTA-PAFOS FC (30-lecie ekipy MAXHTEC), DUNDALK FC-DROGHEDA UNITED (derby Louth w Irlandii), RAITH ROVERS FC-DUNFERMLINE ATHLETIC FC i DUNFERMLINE ATHLETIC FC-RAITH ROVERS FC (dwa razy derby regionu Fife w Szkocji), RODA KERKRADE-MVV MAASTRICHT (derby Limburgii w Holandii).

Zagraniczny flash” – obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy.

Galeria fotek.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i zdjęć, w cenie 14,90 zł!

JAK ZAMÓWIĆ WYSYŁKOWO?

Aby zamówić, wyślij przelew na 14,90 zł na konto redakcji w Banku Santander: 92 1090 2705 0000 0001 5384 0292 (TMK, Bełchatów). Cena zawiera koszty wysyłki listem ekonomicznym.

Tytuł przelewu: „TMK PLUS NR 83, adres wysyłki: (…)”

Więcej informacji na tomykibice.pl w zakładce Prenumerata.

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...