Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice” nr 3 (232) marzec 2021

W NUMERZE:

Wymarłe ekipy” odsłaniają drugą część województwa mazowieckiego. Która z ekip oprócz Wkry Żuromin była w latach 90. skrajnie lewacka z ekipą o nazwie KOPF? Jaka ekipa nosiła miano „Cracovii Mazowsza”? Która z wymarłych ekip była w stanie wystawić młyn wielki na 600 osób? Jaka ekipa w jednej ze swoich opraw zaakcentowała dwie litery SS, które stworzyły jasny i bardzo kontrowersyjny przekaz?

Chuligani Cracovii z ekip Jude Gang oraz Antywisła udzielili wywiadu, z którego dowiecie się mnóstwa nieodkrytych dotychczas rzeczy. Cracovia to jedna z najmniej o sobie mówiących ekip na naszej kibicowskiej scenie. Wywiad ten otwiera całą masę niepublikowanych dotąd wątków i historii. Ukazany został przełomowy moment, od którego Cracovia w Krakowie zaczęła przejmować dominującą pozycję. Skąd w ich rękach wziął się sprzęt? Przecież musiał być moment decydujący. Dlaczego nic nie wyszło z relacji Cracovii z Atletico Madryt, natomiast udało się nawiązać dobrą komitywę z Ajaxem Amsterdam?

Trzeci odcinek „20 lat temu” to dalszy ciąg rundy wiosennej sezonu 1999/2000 oraz rundy jesiennej sezonu 2000/2001.

Przedstawiamy fan cluby” zagospodarowała ekipa Pogoni Szczecin z Gryfina. To ta grupa z charakterystyczną flagą „100% ekipa Gryfino”. Kiedy rozpoczęła się w tym mieście zajawką na Pogoń? Jakie są najliczniejsze wyjazdy tego fan clubu na wyjazdowe mecze Portowców? Odpowiedzi w tekście.

Słownik kibicowski” odkrywa kolejną porcję kibicowskich zwrotów, które należy koniecznie przyswoić przed powrotem fanatyków na trybuny po opadnięciu emocji związanych z koronawirusową szopką. Rzecz jasna, polecamy czytać ten dział z dużą dozą dystansu :). „Wyjazdowiczami” w najnowszym numerze poczęstowali nas fanatycy Hutnika Kraków.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i Owo Pacanowo”

– „Z Ukosa”

– „Sektor Prawa”

– „Old School” Avia Świdnik, GKS Jastrzębie, KKS Kalisz, Wisła Kraków i Najmniejsi

– „Graffiti” Ruch Chorzów

– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, artykuły – wszystko to w cenie 9,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...