Znajdź nas na facebooku

“To My Kibice” nr 11 (218) listopad 2019

W NUMERZE:

28 fotoreportaży z następujących meczów:

Łotwa-Polska

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk

Lech Poznań-Wisła Kraków

Zagłębie Lubin-Pogoń Szczecin

Wisła Kraków-Piast Gliwice

Legia Warszawa-Lech Poznań

Górnik Zabrze-ŁKS Łódź

Warta Poznań-Miedź Legnica

Elana Toruń-Widzew Łódź

GKS Katowice-Elana Toruń

ROW Rybnik-Ruch Chorzów

Hutnik Kraków-Wisłoka Dębica

Glinik Gorlice-Unia Tarnów

Gryf Słupsk-Pogoń Lębork

Odra Centrum Wodzisław-Odra Wodzisław

Grybovia Grybów-Kolejarz Stróże

Hutnik Huta Czechy-Naprzód Skórzec

Góral Żywiec-Koszarawa Żywiec

Spartak Wielkanoc Gołcza-Kapitol Racławice

Górnik Wałbrzych-Darbor Bolesławice

MKS Polonia Warszawa-GKP Targówek

GKP Targówek-Marymont Warszawa

Cagliari Calcio-Pogoń Szczecin

Widzew Łódź-Śląsk Wrocław

Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódź

Gryf Słupsk-Górnik Łęczna

Mazovia Mińsk Mazowiecki-Płomień Dębe Wielkie

Anwil Włocławek-Stal Ostrów Wlkp.

Pierwszy raz w historii magazynu Czytelnicy znajdą konkretne podsumowania sezonu 2019 napisane przez przedstawicieli ekip żużlowych. Zebraliśmy podsumowania wszystkich ekip udzielających się na żużlu, czego jeszcze w historii „TMK” nie było. Jest co czytać.

W artykule „Górnik Wałbrzych nigdy nie zginie” przedstawiliśmy problem kiboli z Dolnego Śląska, z którym zmagają się od początku tego sezonu. Powrót na stary stadion wcale nie oznaczał powrotu do świetności wałbrzyskiego klubu.

Swoją grupę na łamach „TMK” przedstawili fanatycy poznańskiego Lecha Fyrtel Północ. 5-lecie działalności połączonych sekcji Kolejorza wyciśnięte i streszczone na jednej stronie miesięcznika.

Ciekawy felieton zaserwował w tym wydaniu pisma „Kosa”. Tytuł „Zakaz zakazowi nierówny” zdaje się mówić bardzo wiele, jednakże finalnie i tak wszystko zmierza w kierunku kolejnego pochylenia się nad lipcowym podcięciem ścięgien ruchu kibicowskiego przez kluby.

Rega-Merida Trzebiatów to kolejna z mniejszych ekip, która przedstawiona została szerszemu gronu kiboli w Polsce dzięki naszemu pismu. Ciekawostką tego artykułu jest choćby sam fakt genezy podwójnego człona nazwy klubu, ale dowiecie się z niego również, która z mniejszych ekip w województwie zachodniopomorskim jawnie sprzeciwiła się fan clubowaniu Pogoni Szczecin – i wcale tu nie jest mowa o bohaterach cyklu „Mniejsze ekipy”.

Kilka stron miejsca listopadowego wydania „TMK” poświęciliśmy na rozmowę z „Kołkiem” – autorem książki „Szalone lata 90-te. Od Apatora do Elany”. To dopiero pierwsza część tej serii, zatem autor opowiada nam o pomyśle, inspiracjach, a także dalszych planach związanych z tym wydawnictwem.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”

– „To i owo Pacanowo”

– „Old School” – Korona Kielce

84 strony wypełnione od początku do samego końca polską sceną kibicowską. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...