Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice” nr 1 (266) styczeń 2024

W NUMERZE:

Fotoreportaże z 33 meczów:

Aston Villa FC-Legia Warszawa

Sturm Graz-Raków Częstochowa

Legia Warszawa-AZ Alkmaar

Widzew Łódź-Ruch Chorzów

Puszcza Niepołomice-Górnik Zabrze

Legia Warszawa-Warta Poznań

Widzew Łódź-Radomiak Radom

Śląsk Wrocław-Raków Częstochowa

Cracovia-Ruch Chorzów

Górnik Zabrze-Warta Poznań

ŁKS Łódź-Legia Warszawa

Zagłębie Lubin-Śląsk Wrocław

Radomiak Radom-Lech Poznań

Widzew Łódź-Pogoń Szczecin

ŁKS Łódź-Ruch Chorzów

Arka Gdynia-Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk-Chrobry Głogów

Wisła Płock-Zagłębie Sosnowiec

Chrobry Głogów-GKS Katowice

Miedź Legnica-KS Nieciecza

Stal Stalowa Wola-GKS Jastrzębie

KKS Kalisz-Zagłębie II Lubin

Pelikan Łowicz-GKS Bełchatów

AZS Podlasie Biała Podlaska-Avia Świdnik

Wiara Lecha Poznań-Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Nielba Wągrowiec-Jarota Jarocin

Górnik Wałbrzych-Bielawianka Bielawa

Warmia Grajewo-Wigry Suwałki

Odra Wodzisław Śląski-ROW Rybnik

Korona Kielce-Legia Warszawa

Arka Gdynia-Lech Poznań

Unia Oświęcim-GKS Katowice

Iskra Kielce-Pelister Bitola

Koniec roku przyniósł szereg ciekawych spotkań na niwie kibicowskiej. Nie mogły one umknąć naszej uwadze, dzięki czemu najnowszy numer „TMK” jest kolejny raz naszpikowany fanatyczną lekturą w postaci fotoreportaży. Takie opisy meczów, jak ŁKS Łódź-Legia Warszawa, ŁKS Łódź-Ruch Chorzów, Odra Wodzisław Śląski-ROW Rybnik czy Zagłębie Lubin-Śląsk Wrocław, musiały zostać okraszone wyselekcjowanymi i najlepszymi zdjęciami, a te gwarantuje Wam comiesięcznie nasz magazyn.

Dawno nie gościła na łamach „TMK” relacja z Marszu Niepodległości, bowiem w ostatnim czasie było to coraz mniej kibicowskie święto. Wydarzenie z 11 listopada 2023 roku zostało tym razem godnie opisane oczami fanatyka GKS-u Katowice.

Mnóstwo ciekawych historii w wywiadzie opowiedzieli fanatycy przemyskiego Czuwaju. Harcerzyki, to jedna z ekip, która w ostatnich latach dokonała największego rozwoju w swojej egzystencji. I choćby o tym, jak do tego doszło będzie można przeczytać z zapisu rozmowy redaktora naczelnego „TMK” z przedstawicielami biało-żółto-czerwonych. Sporo miejsca poświęcono dywagacjom na temat derbowej rywalizacji, sinusoidy dotyczącej przejmowania prymatu w mieście, a także wspomnieniom związanym z dawnymi zgodami i kosami kiboli Czuwaju. W rozległy sposób przedstawiony został także wątek aktualnego związku przemyślan z jedną z najlepszych polskich ekip – Zagłębiem Sosnowiec.

Rubryka Mniejsze ekipy została udostępniona fanatykom Glinika Gorlice. To ekipa, która w zasadzie najmniej pasuje do tego działu, spośród wszystkich dotychczas prezentowanych tam grup kibicowskich, ale dzięki temu możliwe było przedstawienie historii całego ruchu kibicowskiego biało-niebieskich z Miasta Światła. A wszystko to dzieje się w momencie obchodzenia okrągłego jubileuszu 20-lecia istnienia szajki Glinik Fans. Czeka Was solidna lektura!

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo Pacanowo”

– „Old School” GKS Jastrzębie, GKS Katowice, Jantar Ustka, Śląsk Wrocław i Najmniejsi

– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, artykuły – wszystko to w cenie 14,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...