Znajdź nas na facebooku

“To My Kibice” nr 1 (220) styczeń 2020

W NUMERZE:

26 fotoreportaży z następujących meczów:

Lech Poznań-Piast Gliwice

Korona Kielce-Raków Częstochowa

Lechia Gdańsk-ŁKS Łódź

Śląsk Wrocław-Wisła Kraków

ŁKS Łódź-Cracovia

Wisła Płock-Lech Poznań

Arka Gdynia-Pogoń Szczecin

Wisła Kraków-Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze-Wisła Kraków

Lech Poznań-ŁKS Łódź

Cracovia-Raków Częstochowa

Śląsk Wrocław-Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk

Piast Gliwice-ŁKS Łódź

GKS Tychy-GKS Jastrzębie

Radomiak Radom-GKS Bełchatów

Chrobry Głogów-Miedź Legnica

GKS Bełchatów-Warta Poznań

GKS Katowice-Gryf Wejherowo

Bytovia Bytów-GKS Katowice

Sparta Brodnica-Unia Gniewkowo

Górnik Łęczna-Legia Warszawa

Anwil Włocławek-AEK Ateny

Anwil Włocławek-Śląsk Wrocław

Iskra Kielce-Mieszkow Brześć

Czarni Radom-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

To i Owo Pacanowo” oraz felieton „Kosy” zdominowane są przez wydarzenia związane z meczem Śląsk Wrocław-Legia Warszawa. Z racji akcji „Piwko wracaj szybko” zdaje się, że nieprędko zapomnimy o tym meczu będącym pięknym podsumowaniem 2019 roku.

Wywiad „TMK” zdominowała żółto-czerwono-niebieska Lechia Dzierżoniów w osobie „Skwarka”. Mnóstwo ciekawych opowieści, nieznanych dotąd szerzej faktów, ale i odpowiedzi na mocno niewygodne pytania. Jeśli chcecie wiedzieć, w jaki sposób zaczęło się fan clubowanie chorzowskiemu Ruchowi w Dzierżoniowie, albo dlaczego upadł słynny przed laty Legion Sudety – ten wywiad zaspokoi Waszą ciekawość.

Dział „Podzielone miasto” to wyczerpujące relacje dotyczące Tarnowa w wykonaniu Tarnovii oraz Unii. Szczególnie opis Jaskółek jest naszpikowany ciekawostkami.

Mazovia Mińsk Mazowiecki prezentuje swoją historię kibicowania w „Mniejszych ekipach”. Maza to jedna z ekip, która szturmem wdarła się na polską scenę małych ekip swoimi schludnymi i estetycznymi oprawami. Czy chłopaki podołają unieść wysoko podniesioną przez samych siebie poprzeczkę?

Wraz ze styczniowym numerem „TMK” pojawiły się trzy nowe rubryki. Pierwsza z nich to „Przedstawiamy fan cluby”, w której zaprezentowana została pokrótce historia fan clubu Pogoni Szczecin ze Stargardu. Różni się ta rubryka od „Wielkie ekipy i ich fan cluby” oraz „Podzielone miasto” tym, że pierwsza traktuje pobieżnie o wszystkich fan clubach danej ekipy, natomiast druga stanowi często o fan clubach z miast, gdzie toczy się rywalizacja, natomiast w polskich realiach większość fan clubów jest jednak zdominowana przez jedną konkretną ekipę. I historii takich właśnie fan clubów poświęcamy ten nowy dział.

Kolejna nowość to „Kibolska Łamigłówka”. Stworzyliśmy dla Was krzyżówkę z atrakcyjnymi nagrodami. Warto się trochę pomęczyć, bo pierwsze miejsce zdobywa gratisową roczną prenumeratę „TMK” oraz „TMK +”, natomiast drugie miejsce cieszyć się będzie gratisową roczną prenumeratą „TMK”.

Ostatnia z nowości – bardziej dla ducha. „Odchamiacz” to miejsce, które będzie nas ubogacało ;). Zaserwowany poemat wsparty komiksowym rysunkiem w zamierzeniu powinien stanowić chwilę refleksji i spojrzenia z dystansu na to, co sami tworzymy w ruchu kibicowskim.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”

– „To i owo Pacanowo”

– „Old School” – Stal Gorzyce, Elana Toruń, Najmniejsi

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, konkursy – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).


 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...