Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice” nr 7 (178) lipiec 2016

Temat numeru to Euro 2016 kibicowsko. Przede wszystkim polecamy Wam Euro-żywioł czyli obszerny artykuł na temat mistrzostw we Francji, wraz z oceną wydarzeń i kibiców z najaktywniejszych krajów. W artykule również najciekawsze wydarzenia w kolejności chronologicznej – dzień za dniem. Uzupełnieniem artykułu jest konkretna galeria fotek z awantur towarzyszących meczom Anglia-Rosja, Węgry-Islandia i innym.

Reportaże z meczów Ukraina-Polska oraz Irlandia Północna-Polska to dwa kolejne materiały dotyczące Euro 2016. Polecamy zwłaszcza naszą obszerną relację redakcyjną z meczu w Marsylii, na którym zerwany został układ na reprezentację.

Felieton „Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie!” również dotyczy wydarzeń pomiędzy polskimi ekipami na Mistrzostwach Europy, a także – co się z tym wiąże – sensacyjnych „przetasowań” na mapie zgód i kos polskich ekip kibicowskich. Podobnej tematyce poświęcony jest także nasz drugi felieton „Trzej królowie zdetronizowani…”.

W numerze także reportaże z końcówki rundy wiosennej w niższych ligach:

Arka Gdynia – Chrobry Głogów

GKS Tychy – Stal Mielec

Motor Lublin-Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg-Motor Lublin

Stilon Gorzów-Falubaz Zielona Góra (PP)

Elana Toruń-Ostrovia Ostrów Wlkp.

Beskid Andrychów-Hutnik Kraków

Widzew Łódź-RKS Radomsko

Kania Gostyń-KS Ludwinowo

Stal Pleszew-Astra Krotoszyn

Wywiady to jedna z ulubionych rubryk naszych czytelników. W tym numerze polecamy Wam ciekawą rozmowę z Bulim – fanatykiem ze starszego pokolenia Radomiaka Radom.

Ponadto w numerze stałe rubryki:

  • „Liga pod lupą TMK”

  • „Żużel pod lupą TMK”

  • „To & owo na bojowo”

  • „To & owo Pacanowo”

  • Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od ponad 15 lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

OKLADKA178

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...