Znajdź nas na facebooku

„To My Kibice” nr 3 (198) marzec 2018

W numerze polecamy:

Reportaże z następujących meczów i turniejów:

Legia Warszawa-Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok-Cracovia

Lech Poznań-Pogoń Szczecin

Arka Gdynia-Lech Poznań

Turniej kibiców „Sektor Niebo” w Ostrowie Wlkp.

Przed Mundialem 2018 – Poznajmy gospodarzy! – mini-przewodnik kibicowski dla tych z Was, którzy wybierają się na Mistrzostwa Świata do Rosji. Krótko przedstawiamy Wam te miasta, w których zagra reprezentacja Polski. W tym numerze prezentujemy bardzo ciekawe miasto, jakim jest Wołgograd.

W dziale historycznym prezentujemy przede wszystkim obszerną historię kibiców GKS Katowice! Na 20 stronach spisane dzieje ekipy GieKSiarzy, wraz z klimatycznymi, archiwalnymi fotkami.

Ponadto przypominamy gorące łódzkie derby ŁKS-Widzew `05/06 z niepublikowanymi przez nas wcześniej zdjęciami i aż trzema szczegółowymi relacjami.

Dział publicystyczny tym razem tworzą trzy felietony „Kibolski Monolit”, „Pseudobinesmeni”, „Uzewnętrznianie cech wszelakich” oraz stała rubryka „To i owo Pacanowo”.

Polecamy także podsumowania rundy jesiennej 2017/2018 w wykonaniu fanatyków Stali Rzeszów, GKS Bełchatów, Wisły Sandomierz i AZS Podlasie Biała Podlaska.

Triada Kresom” to relacja z charytatywnego wyjazdu kibiców Arki, Lecha i Cracovii, z pomocą dla Polaków mieszkających w Bukowinie, na terenie Rumunii.

W rubryce „Recenzje” prezentujemy film kibicowski „Zg80” i album fotograficzny „Football Passion Buenos Aires”.

Ponadto w numerze stałe pozycje:

To & owo na bojowo”

galeria zdjęć

Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

 

KTÓRE CZASOPISMO CZYTASZ?

View Results

Loading ... Loading ...